19 Sie 2014

Co robi zwykły człowiek, kiedy ktoś go notorycznie okłamuje? Przestaje mu wierzyć i uznaje za notorycznego kłamcę. Rosjanie od początku swojej agresji przeciwko Ukrainie kłamią. I tych swoich kłamstw nawet nie próbują specjalnie ukrywać.

A spora część dziennikarzy, siląc się na dziwaczny obiektywizm, brednie Kremla zestawia z informacjami strony ukraińskiej. której na kłamstwie nikt nie złapał.

Owi „obiektywni” dziennikarze dają się też ( a może chcą) wodzić za nos rosyjskiej propagandzie. Ot choćby osławiony „biały konwój”. Dziennikarze na całym świecie śledzili go. A ten to znikał, to się pojawiał. świat oszalał na punkcie konwoju. I w tym szaleństwie była rosyjska metoda. Bo wszyscy zapomnieliśmy o zestrzeleniu przez rosyjskich terrorystów malezyjskiego samolotu.

I o to dokładnie chodziło. Bo Niemców czy Francuzów nijak nie interesuje kiedy Rosjanie zabijają Ukraińców. Co innego kiedy zabijają Holendrów czy Australijczyków, ale o tym już nikt nie pamięta. Dlatego rosyjscy terroryści wzięli się za zabijanie cywilów.

1 komentarz »

  1. tak to jest

    Komentarz by igor61 — 21 sierpnia 2014 @ 14:07

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Media,Marketing,Reklama.+ Ciut polityki. O tym piszę. Igor Hrywna.

Powered by WordPress
Designed by Edytor Sp z o.o.